O firmie Botea

Firma botea to sprawdzony partner w realizacji niepowtarzalnych wnętrz i unikatowych rozwiązań. Specjalizujemy się w kuchniach na wymiar, szafach garderobianych, meblach łazienkowych, komodach oraz innych kreatywnych przedsięwzięciach. Ograniczeniem jest tylko nasza i klienta wyobraźnia.

Historia firmy sięga roku 1995, kiedy to na terenie dawnych koszar powstaje hurtownia materiałów budowlanych BMB. Po wielu latach działalności, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, BMB poszesza swój zakres usług o produkcję mebli na wymiar.

Botea siedzibą główną w Prudniku jest jednym z producentów mebli na wymiar w województwie dolnośląskim oraz opolskim. Doświadczenie zdobywane latami w branży budowlanej i meblowej przez naszych pracowników znajduje odzwierciedlenie w profesjonalnym doradztwie. Zależy nam na dostarczeniu najwyższej jakości usługi w możliwie jak najkrótszym terminie realizacji.

O firmie Botea zdjęcie siedziby głównej

Botea dysponuje rozbudowanym parkiem maszynowych, który zajmuje ponad pół tysiąca metrów kwadratowych. Do realizacji naszych usług wykorzystujemy najlepsze maszyny na rynku m.in FELDER. Nasi pracownicy na bieżąco śledzą aktualne trendy, tak aby móc zaproponować optymalne rozwiązania.

Realizacja kuchni na wymiar, garderoby, szafy przesuwnej poprzedzona jest wnikliwymi pomiarami, zaś cały projekt wykonany jest w technologii fotorealistycznej. Jako nieliczni na rynku wykonujemy również widoki 360 stopni pomieszczeń i mebli, które można pobrać z naszej strony.