Zakres usług

Oferujemy kompleksowy zakres usług. Zaczynając od projektu w formie wizualizacji 3d oraz 360, poprzez konsultacje z naszym personelem, kończąc na produkcji mebli i ich montażu.

Z nami możesz nie tylko zaplanować każdą przestrzeń, a także skorzystać z naszego pełnego wsparcia i porad! Nasi eksperci pomogą Ci optymalnie zaplanować każdy detal.

Naszym klientom oferujemy:

Masz pytania, zapraszamy do kontaktu

  Imię

  Email*

  Twoja wiadomość

  Wiemy, jak ciężko jest wybrać właściwego wykonawcę do zrealizowania własnego, wymarzonego projektu mebli na wymiar, dlatego staramy się, aby poszukiwania były jak najłatwiejsze, a zadowolenie jak największe. Meble na wymiar powinny być funkcjonalne na wiele lat, zaś potrzeby każdego z naszych klientów mogą być inne. Stąd z pomocą przychodzą nasi doradcy klienta, którzy są w stanie zaproponować m.in. kuchnie nowoczesne, kuchnie w stylu skandynawskim, kuchnie angielskie, szafy przesuwne na wymiar, szafy wnękowe. 

  Bezpośredni kontakt z naszymi doradcami pozwoli Państwu na ustaleniu indywidualnych oczekiwań oraz możliwości jaki daje konkretne pomieszczenie. Jesteśmy w stanie nie tylko wykonać zabudowę kuchenną, ale także zaprojektować całe pomieszczenie. Pomożemy przy wyborze dodatków oraz kolorystyki pomieszczenia.

  Przy realizowaniu mebli na wymiar w naszej firmie, otrzymacie Państwo projekt w formie wizualizacji oraz na specjalne życzenie projekt zrenderowanego wnętrze w formacie zdjęcia 360°. Ponadto oferujemy pełne wsparcie posprzedażowe. Dla naszych stałych klientów oraz polecających nasze usługi mamy specjalne rabaty.

  Oprócz produkcji mebli na wymiar dla użytkowników indywidualnych, oferujemy również rozwiązania skierowane do właścicieli restauracji, hoteli oraz klientów korporacyjnych.