Garderoby

Garderoba jest zwykle niewielkich rozmiarów pomieszczeniem, w których przechowuje się odzież, obuwie, czy też wszelkie akcesoria. Jest to znakomita alternatywa dla tradycyjnych szaf, które nie pasują do każdej aranżacji wnętrza, a dodatkowo nie pomieszczą zbyt dużej ilości ubrań. Taki sposób porządkowania jest niezwykle komfortowy i bezproblemowy. Garderoby stały się standardem niemal w każdym nowoczesnym domu.

Garderoby to idealna opcja nie tylko do dużych mieszkań, ale również tych o niewielkiej powierzchni. Dużym atutem jest fakt, że meble do garderoby mogą być zaprojektowane na indywidualne zlecenie. Dzięki temu są one w stu procentach dopasowane do potrzeb. Trzeba również dodać, że garderoby na wymiar wykonane przez naszą firmę mogą posiadać dowolnie wybrany przez nas układ. To my decydujemy o ilości półek, wieszaków, czy też zamykanych szafek. Warto wspomnieć, że tego typu elementy mogą zostać umieszczone nie tylko w osobnym pomieszczeniu, ale również w przedpokoju. Jest to najlepsze rozwiązanie np. w przypadku mieszkań w bloku.

Czy garderoby na wymiar są drogie?

Stworzenie garderoby na indywidualny wymiar wcale nie musi być drogie. Ważne jest jednak to, aby podczas jej wyboru kierować się przede wszystkim wysoką jakością. Pamiętajmy, że meble, które mają służyć w garderobie są szczególnie narażone na przeciążenie. Ponadto jest to zakup na minimum kilkanaście lat. Istotnym jest więc to, aby garderoba była solidna i odporna na uszkodzenia.
Zaaranżowanie garderoby nie jest trudnym zadaniem, jednak musimy się nad tym zastanowić jeszcze przed zakupem. Po pierwsze należy określić, czy wolimy przechowywać ubrania na wieszakach, czy też na półkach. Ważne jest także to, aby wskazać ilość szuflad (przydają się one do przechowywania bielizny osobistej, akcesoriów, pasków itd.). Istotnym jest to, aby drążek do wieszania odzieży wierzchniej nie był zbyt nisko. Wiele osób o tym zapomina, przez co swobodne zawieszenie długiego płaszcza jest niemal niemożliwe.

Botea realizuje zamówienia klientów na garderoby na wymiar na terenie Wrocławia i całego Dolnego Śląska jak i Opolszczyzny.

Jak może wyglądać Twoja garderoba?

Przedstawiona garderoba na wymiar została wykonana z wysokiej jakości płyty meblowej. Ze wzgędu na niewielkie wymiary pomieszczenia po obu stronach, stanęły pojemne słupki narożne z asymetrycznie ułozonymi półkami. W sekcji środkowej znalazły się pojemne szuflady z cichym dokykiem oraz wieszaki na koszule. Słupki boczne, podobnie jak reszta zabudowy posiadają szuflady oraz nieco zwiększoną przestrzeń na dłuższe kurtki lub płaszcze. Całość zamykana jest przy pomocy drzwi przesuwnych.

Jeśli nie dysponują Państwo odpowiednią przestrzenią do wykonania garderoby, zapraszamy do zapoznania się z ofertą na szaf na wymiar.

Garderoba na wymiar w kolorze białym