Kuchnie na wymiar

Kuchnia to pomieszczenie wyjątkowe. Oprócz podstawowej funkcji jaką jest przygotowywanie posiłków, konsumpcja przyrządzonych potraw czy zaparzenie ulubionej kawy, bardzo często pełni szerszą rolę. Dlatego jej zaplanowanie oraz w dalszym etapie właściwe wykonanie jest niezwykle istotne. Dzięki temu codzienna praca w kuchni będzie efektywna i przyjemna.

Projekt kuchni na wymiar

Kuchnie na wymiar nowoczesne i klasyczne

Obecnie bogactwo materiałów i rozwiązań technicznych zapewnia nieograniczone możliwości w aranżacji przestrzeni kuchennej. Zabudowy kuchenne mogą być wykonane w stylu skandynawskim, nowoczesnym, angielskim, rustykalnym, glamour czy nawet góralskim. Tak naprawdę ograniczeniem może być tylko wyobraźnia klienta. Ze względu na indywidualne podejście do każdego zamówienia, nasi pracownicy są w stanie wykorzystać maksymalnie potencjał drzemiący w każdym pomieszczeniu. Nie ważne czy kuchnia ma stanąć w niewielkiej zamkniętej przestrzeni w bloku z płyty czy w nowocześnie urządzonym lofcie lub apartamentowcu.

Na sam etap projektowania klient ma nieograniczony wpływ. Pod uwagę brane są wszelkie wytyczne, które klient przekaże naszym pracownikom czy to w formie podejrzanych inspiracji lub spisanych w punktach listy życzeń. Dlatego przed etapem projektowania muszą zostać ustalone m.in.

  • Rodzaje frontów: lakierowane, drewniane, fornirowane, z płyty MDF
  • Rodzaje blatów: Kamienny, drewniany, laminowany
  • Wybór sprzętów AGD
  • Rodzaje szuflad i pozostałych systemów

Produkowane przez nas kuchnie na wymiar należą do wyrobów najlepszej jakości, ponieważ są projektowane z myślą o zaspokojeniu potrzeb wszystkich potencjalnych klientów. Kuchnia na wymiar może spełnić oczekiwania osób, które zawsze marzyły o posiadaniu niestandardowego, eleganckiego, nowoczesnego wyposażenia.

Szuflady wysuwane z cichym domykiem w kolorze białym

Jeden z ostatnich projektów

Nowoczesna zabudowa kuchenna wykonana w miejsce starej klasycznej kuchni. Właściciele byli znudzeni dotychczasowym wnętrzem i postanowili całkowicie zmienić styl pomieszczenia.

Przy realizacji zlecenia wykorzystaliśmy białe fronty lakierowane (połysk), szuflady Blum Legrabox. Za automatyczne otwieranie i zamykanie szafek górnych odpowiedzialny jest system Blum Aventos HL z dodatkowym silnikiem elektrycznym servo-drive.

Właścicielom zależało na wolnostojącej lodówce o szerokości 70 cm oraz na bez uchwytowym systemie otwierania szafek. Oprócz widocznych szuflad zewnętrznych, zastosowano również szuflady z wykańczającym frontem wewnętrznym.

Formularz wyceny Online

Zapraszamy do skorzystania ze specjalnego formularza wyceny, który ułatwi nam przygotowanie oferty. Dokument dostępny jest pod linkiem.

https://goo.gl/forms/lu4XXjIxTTuMTKYC3