Meble łazienkowe

Chcąc nadać naszej łazience wyjątkowego wyglądu należy starannie dobrać każdy element. W szczególności powinniśmy się skupić na zabudowanych meblowych, które w niewielkich pomieszczeniach powinny być jak najefektywniej wykorzystane. Botea oferuje Państwu wszelkiego rodzaju meble łazienkowe, szafki wiszące lub stające oraz standardowe zabudowy pod umywalkę. Nasi specjaliści są w stanie dopasować się do charakteru Państwa wnętrz, oferując meble w pełnej gamie kolorystycznej. Najwyższą funkcjonalność oferują zastosowane przez nas technologie oraz materiały tj. szuflady z cichym domykiem. A wszystko po to, aby wszelkie przedmioty codziennego użytku były jak najlepiej umiejscowione. Dla klientów oczekujących niepowtarzalnego charakteru, meble łazienkowe na wymiar to najlepszy wybór.

Ciemna szafka umywalkowa na wymiar

Łazienka jest zazwyczaj jednym z newralgicznych pomieszczeń w domu. Po pierwsze jest to zazwyczaj pomieszczenie niewielkie w stosunku do innych znajdujących się w domu, ale pełni za to bardzo ważną rolę, której nie da się zanegować. Jak zatem zagospodarować przestrzeń w łazience?

Meble łazienkowe na wymiar – Praktycznie i przestronnie

Oprócz niezbędnej armatury w łazience powinno znaleźć się miejsce na wszystkie przybory toaletowe, ręczniki, środki czystości oraz chemię gospodarczą. Trzymanie wszystkiego “na wierzchu” może spowodować, że przestrzeń będzie się wydawać mniejsza. W takim przypadku świetnie sprawdzą się meble łazienkowe na wymiar. Umożliwią one zagospodarowanie przestrzeni i wykorzystanie jej do maksimum, a jednocześnie pozwolą na pomieszczenie wszystkich rzeczy, które są niezbędne w łazience. Wśród rozwiązań jakie dają nam meble na wymiar jest m.in. szafka pod umywalkę, słupek, szafki wiszące.

Wykorzystaj przestrzeń

Szafka łazienkowa na wymiar w formie słupka dobrze sprawdzi się jako miejsce na ręczniki. Dzięki temu czyste ręczniki będą zawsze pod ręką. W przypadku, gdy nie chcemy by dzieci miały dostęp do detergentów, można je schować w wiszącej szafce znajdującej się poza zasięgiem dziecka. Taką szafkę można umieścić np. we wnęce nad zabudową toalety. Nie zajmie wtedy dużo miejsca, a będzie dodatkowym miejscem na przechowywanie. Szafka wisząca z lustrem znajdująca się nad umywalką może się sprawdzić jako miejsce przechowywania środków higieny osobistej oraz kosmetyków codziennego użytku.

Ostatnie projekty

Jednym z ostatnich zleceń było wykonanie powieszonej szafki na wymiar dla nowoczesnej łazienki. Element został wykonany z litego dębu, który dodatkowo zabezpieczony został specjalną żywicą, co skuteczny sposób zabezpiecza element drewniany przez wodą. Żywica jest bezobsługowa przez cały okres użytkowania i jest to niewątpliwa zaleta takiego rozwiązania, w porównaniu z chociażby ze standardowym olejem do drewna. Wszelkiego radzaju zacieki czy zabrudzenia są w łatwy sposób usuwalne.

Wewnątrz korpusu zamontowane zostały 4 szuflady BLUM z cichym domykiem (2 zewnętrzne oraz 2 wewnętrzne). Mimo sporych rozmiarów i dużej wagi, szafka nie posiada żadnej nóżki lub innego elementu, który łączy się z podłogą, przez co sprawia to wrażenie że szafka lewituje nad podłoga.